Úvod » Výsledky

FC Kouřim vs. TJ Sokol Teplýšovice 1:2

publikováno 29.05.2014

Kouřim – Teplýšovice 1:2

Na venkovní zápas do Kouřimi vyrazil dorost společně se staršími žáky. Žáci začínali hrát jako první, potvrdili roli favorita a výrazným výsledkem vyhráli. V druhém utkání se představili dorostenci, kteří minulý týden přišli o první místo v tabulce.

Dorost začal hrát velice aktivně. Prvních deset minut ukání hosté nepůjčili Kouřimi míč a hráli pohledný kombinační fotbal. Teplýšovice měly hodně nebezpečných střel, které ale likvidoval domácí brankář. O první gól se z dvaceti metrů ranou do levého horního rohu branky postaral střední záložník Jakub Průcha a poslal tak hosty do vedení - 0:1. Kouřim hrála hodně defenzivní fotbal a logicky si nevytvářela skoro žádné šance. Ve druhé polovině zápasu byly Teplýšovice méně aktivní a do hry se začínala dostávat i Kouřim. Výsledek 0:1 platil až do 86. minuty. Sysel nejdříve nešikovně zahrál podle rozhodčího rukou ve vápně a sudí nařídil pokutový kop. Brankář Stařecký si na míč mířící doprostřed branky sáhl, ale nedokázal ho vyrazit - 1:1. Teplýšovice se hodně zlobily kvůli odpískané penaltě, ale v závěru utkání hráči ukázali v čem je jejich síla. Dokázali v 89. minutě vsítit vítěznou branku, o kterou se postaral Stěhule.

V zápase byla hodně znát i podpora z hlediště od starších žáků, rodičů a trenérů, kteří fandili celý zápas a tímto jim moc děkujeme. Teplýšovice se díky výhře v Kouřimi a prohře prvního Týnce vrátily zpět na první místo tabulky.

Branky Teplýšovic: J. Průcha, Stěhule.

Teplýšovice: Stařecký – Sysel, Kamenský, Stěhule, Kuchta – J. Průcha, Hruška – Škvor, Stareček, Bakos – Šahin.

Střídali: Š. Průcha, Matoušek, Michal Benák.