Úvod » Výsledky

TJ Sokol Teplýšovice vs. FK Říčany 0:2

publikováno 23.05.2014

V dalším domácím zápase čekal na domácí soupeř z Říčan. Trenér Teplýšovic udělal dvě změny, v sestavě nebyli oba krajní obránci Stěhule a Kuchta. Místo nich nastoupil Bakos a Boťa. Utkání bylo brané jako derby, neboli bitva o udržení na první příčce tabulky. Domácí hráči se sice snažili začít naplno hned od začátku utkání, ale to se jim moc nepovedlo. Sice měli dvě šance v pokutovém území Říčan, ale opět jako první inkasovali. Z rohového kopu se úplně sám na zadní tyči prosadil záložník Říčan - 0:1. Teplýšovičtí hráči nekoukali na výsledek a snažili odvrátit nepříznivý stav. Jenže přišla 17. minuta, Sysel poslal přihrávku na Průchu, který chyboval a střela hostujícího Donáta zapadla přímo k pravé tyči - 0:2. Domácí nedokázali proměňovat svoje šance a Říčany tedy přebraly zápas do svých rukou. Domácí trenér se rozhodl střídat ještě před koncem prvního poločasu, ze hřiště odešel Jakub Průcha, kterého vystřídal jeho mladší bratr Štěpán. Š. Průcha, který patří ročníkově ještě do starších žáků si počínal ve středu zálohy velmi dobře. V poločase si hráči Teplýšovic řekli, že už v zápase nemají co ztratit. Do druhé půle vstoupili aktivně, bojovali ze všech sil, ale ani to nevedlo ke snižující brance. Teplýšovice měly možnost zahrávat volné kopy, ale pokusy Škvora, Průchy ani Horáka neskončily za zády brankáře. Od 80. minuty začali hosté zdržovat a vyčerpali všechny možnosti střídání. Hráči Teplýšovic už neměli možnost s nepříznivým stavem něco udělat. Na hráčích bylo vidět zklamání, ale s tím už hráči nic neudělají a měli by se soustředit na další utkání. Druhá prohra v řadě posunula mužstvo na druhou příčku za Týnec nad Sázavou.

Branky: Pont, Donát.

Rozhodčí: Milan Macháček.

ŽK: 2:2. Poločas: 0:2.

Teplýšovice: Stařecký – Boťa, Sysel, Kamenský, Horák, Škvor (C), Bakos, Šahin, Průcha, Matoušek, Stareček.