Úvod » Výsledky

TJ Liblice 1927 vs. TJ Sokol Teplýšovice 3:1

publikováno 20.05.2014

Liblice – Teplýšovice 3:1 (1:1).

Teplýšovice měly před sebou další zápas na půdě Liblic. Hosté nastoupili v poněkud slepené sestavě kvůli zranění Škvora a Kamenského. Někteří hráči ještě hráli den před tím zápas za B mužstvo v Olbramovicích. Liblice byli hned od začátku o hodně bojovnějším mužstvem než Teplýšovice. Podle toho také vypadala hra, naše obrana vytvářela velké množství chyb a ty vedly k obdrženým brankám. Teplýšovice neměli moc šancí ale v polovině prvního poločasu skončila Starečkova střela na břevně. První a také jedinou branku Teplýšovic vstřelil David Šahin. Brankář hostí Stařecký chytil v prvním poločase pět velkých šancí a hráči mu mohli jen poděkovat. V druhé půli se hra vůbec nezlepšila, hráči byli unavení a bez chutě do hry. Třetí obdržený gól padl z hranice vápna střelou Liblického hráče přímo do levého horního rohu Stařeckého branky. Teplýšovice podaly nejhorší výkon na jaře a hráči se mohli zlobit jen sami na sebe. Tři body zůstaly v Liblicích.

Branka Teplýšovic: Šahin.

Teplýšovice: Stařecký (C) – Boťa, Sysel, Stěhule, Kuchta - Průcha, Hruška, Šahin, Stareček - Bakos, Horák